Неділя, 26 Червня, 2022

У Кривому Розі зросте тариф на воду

Мешканцям Кривого Рогу доведеться дорожче платити за спожиту воду. Далі розповість kryvyi-rih-yes.

Як повідомили у КП «Кривбасводоканал», рішення про підвищення тарифу на воду прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Загалом ціни на водопостачання та водовідведення зростуть на 15-20% в залежності від регіону.

Найдорожче вода буде обходитися мешканцям Запорізької області. КП «Облводоканал» встановив тариф 54, 8 гривень за метр кубічний. Дещо менше будуть платити у Бердянську. Тут метр кубічний води коштуватиме 48 гривень.  На третьому місці місто Умань Черкаської області. Уманцям доведеться сплачувати по 45 гривень за метр кубічний води.

Згідно з Постановою НКРЕКП №283 від 4 лютого 2020 року, яка набула чинності вчора, 5 лютого, 107 підприємств Україні зазнали змін в тарифі. Найбільше ціни зростуть у східних областях, найменше у західних.

«Зростання від 15-20% – це несуттєве подорожчання на платіжку», – прокоментувала нові тарифи член НКРЕКП Ольга Бабій.

Серед підприємств, які мусять переглянути тарифи, і КП «Кривбасводоканал».

Відтепер криворіжцям, які мешкають у багатоквартирних будинках, доведеться сплачувати за метр кубічний води на 2,80 копійок дорожче. На 3,60 гривень більше метр кубічний води обійдеться мешканцям приватного сектору. Новий тариф для них становитиме 25,22 гривень за 1 м3.

Як зауважили в КП «Кривбасводоканал»,  тариф в порівнянні з іншими містами України у Кривому Розі невисокий, і, наприклад, вдвічі менший ніж в Запоріжжі.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року у Кривому Розі проходили громадські слухання стосовно підвищення тарифу на воду.