Четвер, 19 Травня, 2022

Кривий Ріг – батьківщина президента із залізним характером

В умовах воєнного часу, агресії Російської Федерації до українського народу президент України Зеленський Володимир виявив справжню мужність та свій залізний характер. Символічно, що його батьківщиною є залізне серце України – Кривий Ріг. Можна сказати точно, що у Кривому Розі не лише видобувають руду та виготовляють сталь, а й народжуються справжні люди зі сталевою волею. Далі на kryvyi-rih-yes.com.ua.

Дитинство та юнацтво у Кривому Розі

Зеленський Володимир народився у Кривому Розі в українсько-єврейській родині 25+го січня 1978 року. Чотири роки через роботу отця Володимира сім’я прожила у Монголії. Там Зеленський Володимир закінчив перший клас. Після чого сім’я Зеленських повернулася до Кривого Рогу та Володимир продовжив навчання у школі №95, у якій поглиблено вивчають англійську мову.

У юнацтві Володимир був дуже різнобічною особистістю займався спортом і музикою, зокрема у шкільному віці ходив на греко-римську боротьбу, займався важкою атлетикою, грав на фортепіано, у баскетбол та волейбол, а також крім цих захоплень збирав марки та займався бальними. Окрім цього активно брав участь у житті своєї школи. 1995 року Зеленський Володимир закінчив школу.

Після закінчення школи його мрії були пов’язані з дипломатією, були плани навіть вступати на навчання до МДІМВ. Окрім такої мрії у 16-річному віці Володимиру випав шанс поїхати на безкоштовне навчання до Ізраїлю, але його батько був проти.

1995 року Зеленський вступає до Криворізького економічного інституту Київського національного університету на спеціальність “правознавство”. Закінчив університет у 2000 році і ніколи не працював за освітою.

Від КВК до 95-го кварталу

Ще у випускному класі Зеленський Володимир зібрав команду та зіграв у КВК проти команди педагогів, команда Зеленського у цьому поєдинку здобула перемогу. Після випуску він продовжив участь у команді КВК “Молодий Кривий Ріг”, незабаром його покликали в іншу команду КВК “Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит” куди він перейшов разом зі своїми друзями майбутніми акторами студії “95-квартал”. У новій команді КВК Володимир займався постановкою танцювальних номерів. Згодом його роль у цій команді КВК стала важливішою і він почав брати участь безпосередньо у самих танцювальних номерах.

Після того як у 1997 році команда КВК “Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит” ставати чемпіоном Зеленський та його команда друзів з Денисом Манжосовим, Юрієм Карповим, Олександром Пікаловим створюють нову власну команду, яку називають “95-квартал”.

З командної “95-кварталу” уродженець Кривого Рогу дійшов до півфіналу Вищої ліги КВК, а у 2000 році та у 2001 році став володарем “КіВіНу у світлому”- це другий приз музичного фестивалю КВК “Голосний Ківін”.

У 2003 році “95-му кварталу” телеканал “1+1” запропонував зробити кілька концертів із найкращих номерів команди Зеленського. З 2004 року “95-й квартал” почав готувати проект для виступів. Крім того, команда паралельно підробляла на різних телепроектах, наприклад, Володимир Зеленський вів кулінарне телешоу “Містер Кук”. Усі зароблені гроші команда “95-й квартал” вкладала у свій новий проект. І ось 2005 року стартувало нове шоу від “95-го кварталу” – “Вечірній квартал” на українському телеканалі “Інтер”. Режисером, автором, ведучім, актором та ідеологом цього проекту є Зеленський. Новий проект, який запустила команда “95-го кварталу”, дуже швидко набрав популярність серед телеглядачів. Нове шоу за рейтингами обігнало навіть КВК та Comedy Club.

Після такого успіху на телебаченні команда “95 кварталу” переросла в студію “Квартал 95”. Команда випустила ще низку успішних проектів. А з 2010 року до серпня 2011 року, а також з листопада 2011 року до вересня 2012 року Зеленський працював на телеканалі “Інтер” як генеральний продюсер.

У 2012 році в рамках телевізійного шоу під назвою “Вечірній Київ”, що йшов “1+1” уродженець Кривого Рогу Зеленський ставив та озвучував текст у мультсеріалі “Казкова Русь”.

Починаючи з 2004 року сам Володимир Зеленський був учасником безлічі телепроектів, знімався в кіно у головній ролі, писав сценарії для серіалів та фільмів, а також був їх продюсером, був режисером фільму “Я, ти, він, вона” разом із Девідом Джонсоном, а також займався дубляжем українською мовою кількох фільмів та мультфільмів.

Громадська та політична діяльність

Коли розпочався Євромайдан в Україні, Володимир Зеленський виступив за його підтримку, також підтримав дії армії України під час ескалації конфлікту в Україні. Він організовував концерти для військовослужбовців, які брали участь у боях на Донбасі, також пожертвував для добровольчих батальйонів 1 мільйон гривень.

Крім цього у своїх виступах у шоу та програмах почав висміювати політиків Російської Федерації та самих росіян, а також самопроголошених республік ДНР та ЛНР. Через це у Володимира Зеленського виникли складнощі з російським телебаченням, а саме в Росії скасували одне з його шоу “Вечірній квартал”. Також було припинено виробництво одного з найпопулярніших телесеріалів “Свати”. З деяких джерел ЗМІ можна дізнатися, що однією із причин став конфлікт між російськими акторами та самим Зеленським. При цьому Зеленський виступав проти заборони показу серіалу “Свати” в Україні.

Президентська кампанія

Після виходу серіалу “Слуга народу” у 2015 році, де уродженець Кривого Рогу Зеленський Володимир відіграв головну роль Голобородька президента України, українці побачили у ньому майбутнього президента. Але тоді, зі слів Зеленського, він не збирався в політику.

Чи невідомо, чи був серіал частиною передвиборчої президентської кампанії, але у будь-якому разі на рішення українців продукція “Кварталу 95” вплинула. Можна сказати точно, що за багато років роботи шоу та програм “Кварталу 95” стали лідируючими сатиричним шоу в Україні. У програмах довгі роки висміювали політиків і не тільки України, тому й створювалося враження, що вони “досить добре” розуміються на політиці та управлінні.

Лише у грудні 2018 року в інтерв’ю Дмитру Гордону уродженець Кривого Рогу Зеленський повідомив, що партія “Слуга народу” братиме участь у парламентських виборах 2019 року. А у новорічну ніч 31 грудня 2018 року перед зверненням екс-президента України Порошенко Зеленський зробив заяву про те, що братиме участь у виборах президента України у 2019 році.

Лише за січень 2019 року за результатами передвиборчих опитувань Зеленський зайняв перше місце, за лютий рейтинг зріс на 25-30%, у березні – до 34%.

У першому турі виборів президента України у березні 2019 року Зеленський Володимир набрав 30,24%. У другий тур вийшов з Порошенком Петром, якого обігнав з результатом 73,22%. За нього віддали свої голоси майже 14 мільйонів українців.

Президентська програма

Кожному українцеві було відомо, що за роки незалежності в країні не ремонтувалися дороги, не будувалися нові школи, будинки, спортивні об’єкти, не реконструювалися різні об’єкти інфратсруктури. 2020 року уродженець Кривого Рогу Зеленський Володимир ініціював програму “Великого будівництва”, завдяки якій в Україні розпочалася масштабна реконструкція доріг, навчальних закладів, будівництво нових спортивних об’єктів, реконструкція аеропортів, стадіонів та інше. “Велике будівництво” торкнулося кожного регіону України. Такого масштабного поновлення інфраструктури в Україні не було з часів незалежності. Нарешті, з’явилися європейські дороги, сучасні школи, спорт став доступним для людей з обмеженими можливостями.

Президентська програма з 2020 року мала найбільшу популярність серед українців серед ініціатив, які проводила влада. Підтримка від населення України програми “Великого будівництва” складала 67%.

Сума фінансування у проекти “Великого будівництва”, що знаходяться у Дніпропетровській області, знаходиться на другому місці після міста Київ. У Дніпропетровській області, де знаходиться батьківщина президента України Зеленського Володимир місто Кривий Ріг під програму потрапило 29 об’єктів.

Зокрема на батьківщині президента у Кривому Розі під його програму “Велике будівництво” потрапила головна спортивна арена міста, школи та ліцеї, аеропорт, будуватися з нуля плавальний басейн, баскетбольна арена, а також міжміські дороги та багато іншого.

З 73% до 93% підтримки

24-го лютого 2022 року стався найстрашніший кошмар для кожного жителя України. Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти українського народу. Російські війська вторглися на територію України, зокрема з території Білорусі. По мирних містах України розпочалася ракетна атака. Було введено військове становище, українці масово почали евакуюватися з-під обстрілів рідних міст за кордон і в більш-менш спокійні регіони України.

Дії Зеленського відважні та мужні у протистоянні з російським агресором. Його підтримка в Україні зросла з 73 до 93%. Це небачена підтримка, такої підтримки не було в жодного із попередників.

Зеленський Володимир та народ України це єдине ціле, яке неможливо зруйнувати навіть насильством з боку Російської Федерації. Зеленський бере сили протистояти путінському режиму з енергії українського народу, а це справжня могутня енергія спротиву. Володимир Зеленський бачить, як українці відважно борються за свою свободу і це надає йому сил і мужності йти попереду, ставлячи вірний курс. Не знаючи про те, що за нього плечима такий потужний опір українського народу проти агресії Росії, він би не зміг вести людей. У свою чергу, українці черпають свої сили на опір від лідера, від Зеленського, це ланцюг, це єдність.

Навіть у щоденних зверненнях Зеленського відчувається єдність із українським народом. У його промові чути ми, а не ви. Він щоразу розповідає про всі зусилля, які він доклав, щоби наблизити день перемоги над російським фашизмом, над режимом путіна. Щоразу його звернення адресоване для окремих міст, які в конкретний момент потребують уваги та звернення.

7-го березня 2022 року Зеленському було присвоєно медаль Свободи Рональда Рейгана за мужню боротьбу за свободу разом зі своїм народом.

Ось так КВНщик із півмільйонного міста Кривий Ріг став найбільш підтримуваною особою в Україні, одним із найвпливовіших людей у ​​всьому світі, а також особою незламного духу, який бореться за свободу та відстоює свої права на вибір власного майбутнього разом із українським народом. Його дії надихають весь цивілізований світ боротися за своє, свої права, цінності, історію, демократію та свободу.

Кожен житель Кривого Рогу гордий за те, що його місто рідне місто та президента України Володимира Зеленського. Його почали підтримувати навіть ті, хто говорив, що ніколи його не підтримають і не голосували за нього на виборах.