Неділя, 26 Червня, 2022

Бути чи не бути маршрутам №291 та №323 у Кривому Розі вирішать депутати міської ради

Петиція про повернення маршрутів №291 та №323 в міську маршрутну мережу пасажирського транспорту у Кривому Розі набрала необхідну 1000 голосів. Тепер її мають розглянути депутати міської ради на постійних комісіях та проголосувати на сесії. Далі розповість про це детальніше kryvyi-rih-yes.

Нагадаємо, що криворіжці зареєстрували петицію з вимогою повернути два популярні маршрути №291 і №323, які були вилучені з маршрутної мережі з 1 березня 2020 року.

«Маршрут №291 забезпечує пряме сполучення Покровського та Тернівського району з житловим масивом ПівнГЗК та РЗФ №1. Виключення цього маршруту призведе до необхідності здійснювати поїздки з пересадкою або використовувати маршрут №228, який зупиняється не на всіх зупинках. Схожа ситуація і з маршрутом №323, відсутність якого унеможливлює для жителів Покровського району від Ставків до КРЕСу безпересадкове сполучення з районом 96 кв. –Автовокзал», –  говориться у вимозі петиції.

Підписанти петиції вважають, що вилучення вищеназваних маршрутів призвело до того, що люди не зможуть діставатися місця призначення без пересадок, що займе в них більше часу та вдарить по сімейному гаманцю.

Нагадаємо, що з 1 березня 2020 року у Кривому Розі почала працювати нова транспортна мережа, де приорітет при її розробці було надано комунальному транспорту. В зв’язку з цим з нової транспортної мережі було вилучено 26 маршрутів. Конкурс перевізників ще триває.