Неділя, 26 Червня, 2022

У Кривому Розі придбають 70 квартир для бійців АТО

На Дніпропетровщині за кошти обласного бюджету почнуть закуповувати житло для бійців АТО. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА. Зазначається, що з обласного бюджету субвенцію на придбання житла отримають найближчим часом 70 бійців Ато з Кривого Рогу. Далі на kryvyi-rih-yes.

З обласного бюджету на це виділено 30 мільйонів гривень. Про це під час наради  щодо підтримки ветеранів повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр .

«На Дніпропетровщині діє кілька державних та обласних програм підтримки ветеранів АТО/ООС. Це, зокрема, надання матеріальної допомоги родинам загиблих та бійцям, які опинились у складних життєвих обставинах. Програми санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації та професійної адаптації наших захисників. Але найбільш гостро нині стоїть питання забезпечення житлом учасників АТО/ООС. Цьогоріч запустили програму для вирішення цієї проблеми – і розпочали з Кривого Рогу», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Наступного місяця до міського бюджету Кривого Рогу перерахують понад 4,5 мільйони гривень, у жовтні ще 25,5. Позачергово грошові компенсації на придбання квартир зможуть отримати учасники бойових дій з інвалідністю ІІІ групи, з пораненнями, контузіями, каліцтвами та іншими захворюваннями.

Кошти на квартири їм переведуть на банківський рахунок. Витратити їх можна буде виключно на придбання квартир. Обрати житло та оформити договір купівлі- продажу слід протягом року.

У міській раді вже складають списки тих, хто потребує вирішення житлових проблем, а також визначається необхідна площа квартири.