Неділя, 26 Червня, 2022

Каналізаційних поривів у Кривому Розі у 2022 році стане менше

Лише за поточний рік на території Кривого Рогу сталося багато поривів каналізації, а також водопроводу. Криворіжці неодноразово спостерігали кількаденні картини “поточних рік” і були заручниками ситуації. Іноді пориви повторювалися після ремонту, і таке було по кілька разів. Але якою ж буде ситуація з поривами наступного року? Цього точно ніхто не знає, але у криворіжців з’явилася надія на краще, що ситуацію з частими поривами буде вирішено. Більше на сайті kryvyi-rih-yes.com.ua.

Все тому що нещодавно у стінах Криворізької Міськради депутати розглядали та приймали бюджет на майбутній 2022-й рік. І наступного року передбачено збільшення фінансування на оновлення технічного стану інженерних конструкцій Кривого Рогу. Тобто наступного року на ремонтні роботи та модернізацію цих конструкцій міським бюджетом передбачено виділення коштів у розмірі 43 мільйона 500 тисяч гривень.

Крім цього, у майбутньому 2022-му році буде збільшено фінансування підтримки ОСББ. Продовжувати здійснювати термомодернізацію багатоквартирних будинків криворіжців, міняти ліфтові системи, здійснювати покрівельні роботи тощо.

Також слід зазначити, що бюджет Кривого Рогу на наступний рік соціально орієнтований. Понад 50% фінансових коштів Кривого Рогу будуть направлені на соціальну допомогу. Допомога буде надана як і хворим дітям, так і бійцям АТО/ООС та ін. Крім цього, у бюджеті на майбутній 2022-й рік також закладено вартість безкоштовного проїзду для криворіжців. Це означає, що проект безоплатного проїзду функціонуватиме і протягом 2022-го року, а всі мешканці міста, які мають “Карту Криворіжця”, зможуть переміщатися муніципальним транспортом безкоштовно.