Неділя, 26 Червня, 2022

Скільки “скелетів у шафі” у нового мера Кривого Рогу: всі скандали та секрети Костянтина Павлова

Костянтин Павлов, відомий у вузьких колах як Костя ” Лабутен “, колишній” регіонал” і нинішній член ” ОПЗЖ ”, людина з” лихих “90-х”, минулого року несподівано став мером Кривого Рогу. І, звичайно, сьогодні він проти корупції та за верховенство закону, а його головна мета на найближчі 4 роки — зробити місто комфортним для жителів і перспективним для молоді. Однак як на Сонці є плями, так і у Костянтина Юрійовича є своя темна сторона. Поговоримо про це на kryvyi-rih-yes.com.ua.

Усе найкраще дітям?

У 2014 р., якраз перед виборами, Костянтин Павлов з соратниками по “Опозиційному блоку” потрапив в неабиякий скандал. А конкретно виявилося, що він має безпосереднє відношення до виробництва ковбаси, яку робили в Кривому Розі з серйозними порушеннями санітарно-епідеміологічних норм. Більш того,  цю ковбасу поставляли до місцевих шкіл.

Безпосереднім куратором “бізнесу” був заступник Вілкула та близький друг Павлова Олександр Світличний. ЗМІ тоді підняли великий галас із цього приводу, що серйозно вдарило по далеко не бездоганній репутації влади.

Справа згодом “замяли”, але скандал отримав продовження в стінах парламенту, коли журналісти опублікували листування Світличного з Павловим, в якій перший питав, що на них врешті чекає та “коли буде кастрація-люстрація”, а другий радив не нервувати, мовляв, “все це чистий піар”.

Про що говорять чоловіки: “тьолкі” та молочний завод … для мами

Закони “Про статус народного депутата” та “Про протидію корупції” говорять, що народні депутати не можуть займатися бізнесом, а держслужбовці не можуть його оформляти на членів своїх сімей. Напевно, Павлов про ці закони не чув, інакше як можна пояснити його листування з сином (і знову в будівлі Верховної Ради!) зафіксовану (знову) парламентським журналістом. Так, зокрема, народний обранець і його спадкоємець дотепно жартували про “тьолок”, а потім перейшли до обговорення ділових питань. А конкретно до покупки молочного заводу в Трускавці для мами, якій “треба чимось займатися.” Тоді Павлов не радив зв’язуватися з заводом, бо “маленькі структури ненадійна річ”.

Публікація цієї бесіди показала, що фактично у нардепа є активи, згадка про які відсутня в електронній декларації та що частина з них переписана на найближчих родичів. На жаль, але й цей скандал для Павлова серйозних наслідків не мав.

Як не напружуючись заробити мільйон?

Як вже можна зрозуміти з вищесказаного, у Костянтина Павлова є син і звуть хлопчика Юра. Втім, вже не хлопчик, молодій людині зараз під “тридцятку”. Його тато у своїй передвиборчій програмі не шкодував слів, щоб описати, як погано живеться молодим криворіжцям зараз і як добре заживуть вони при ньому. Головне завдання на найближчий час, вважає Павлов, — зробити так, щоб молодь не виїжджала за кордон. Однак Юра Павлов … якраз і живе за кордоном, що виглядає дивно на тлі обіцянок його батька. А ще у Юри є наручний годинник ” de Grisogono” (це зафіксувала відеокамера), що коштує більше, ніж його батько-парламентарій заробляє у Верховній Раді за рік.

Та й в іншому Павлов-молодший собі не звик відмовляти, він любить дорогі яхти, харчується виключно в п’ятизіркових ресторанах і відпочиває на люкс-курортах.

Втім, можливо, випускник престижної британської бізнес-школи Юрій Павлов працює за фахом? На жаль, але серед серйозних вітчизняних бізнесменів такої людини немає, а є звичайний підприємець Павлов Юрій Костянтинович основний рід занять якого — роздрібна торгівля поза магазинами.

І, судячи з усього, саме вона й приносить хлопцеві дохід, що дозволяє жити на широку ногу в дорогих європейських готелях, інакше звідки гроші?

І у світлі сказаного, показовий факт — на сторінці Костянтина Павлова в фейсбук чомусь немає спільних фото з сином. Може тому що спосіб життя спадкоємця аж надто контрастує зі словами мера Кривого Рогу про соціальну справедливість і закони, що однакові для всіх?

Була така команда

Окремі слова подяки Костянтину Павлову міг би сказати криворізький футбол, федерацією якого він встиг покерувати. Міг би, але не скаже, оскільки після того, як нинішній мер очолив цю організацію, великого футболу в місті не стало. Це сталося у 2012 р. В “команду” Павлова тоді увійшли: Сергій Поліщук, що під час Революції Гідності керував криворізькими “тітушками”, а також директор ФК “Кривбас” Литовченко і колишній глава федерації Левицький. 

Павлов тоді вперше йшов до парламенту від Партії Регіонів і йому був потрібен позитивний імідж. З цим “команда” впоралася, а от футбольний клуб з Кривого Рогу у результаті збанкрутував.

Виявилося, гроші які могли підтримати ФК, пішли на будівництво VIP-ложі на дихаючому на ладан стадіоні та на ліфт ціною в 1 млн грн для мера. Кажуть, Вілкул ним користувався один раз.

Таким чином, всього через пів року після призначення Павлова керівником Федерації, ФК “Кривбас” припинив своє існування, футбольне поле заросло бур’яном, а стадіон прийшов в повну непридатність.

До відома, за час каденції чиновника на цій посаді на потреби стадіону “Металург” “не було виділено жодної копійки.

Коли “Титанік” йде на дно

Ця історія сталася у 2014 році й дає чітке уявлення про Костянтина Павлове як про особистість. Після падіння режиму Януковича та втечі останнього до Ростова, Партія Регіонів переживала не найкращі часи, а її члени масового покидали політичний проект, що розвалювався на очах. Не залишився осторонь і Павлов, який написав заяву про вихід з партії. Однак через безглузду випадковість папірець загубилася й з організації його не виключили. 

Таким чином, Павлов залишився “найвірнішим” членом Партії Регіонів, про що у жовтні 2014 р. і повідомила “Домашня газета” та ще й уточнила, що Костянтин — керівник криворізької міської організації. 

Випадок анекдотичний, але Павлов гумор не оцінив … і подав на “Регіони”, яким вірно служив 10 років, до суду — зажадав покарати винних, відшкодувати йому моральну шкоду та надрукувати спростування. Суд задовольнив позов частково, зобов’язав канцелярію партії помилку виправити, а спростування дозволив не друкувати.

А що ви думаєте про цю людину?