Неділя, 26 Червня, 2022

Акумуляторні батареї

Акумуляторні батареї використовуються в більшості галузей промисловості, та й просто в побуті ми регулярно стикаємося з ними. Без акумуляторів складно уявити роботу енергетичних компаній, телекомунікацій, транспорту. Вся робота комп’ютерної техніки або пристроїв для передачі даних пов’язана з використанням ДБЖ (джерело безперебійного живлення), які складаються з акумуляторів, а це і промислові підприємства, банки і офісні підрозділи. Якщо коротко – зараз без батарей зовсім ніяк і нікуди.

Попит допоміг стійко акумуляторним батареям зайняти окрему самостійну галузь. Купити акумулятор Київ і по всій Україні пропонують тисячі підприємств, а ми рекомендуємо відвідати сайт інтернет-магазину. Хороший вибір і доступні ціни.

Суть акумуляторів

Такі поняття як «акумулятор» і «акумуляторна батарея» – рівнозначні. Єдине, що може розрізняти їх – це той факт, що акумулятором вважають один елемент пристрою, а батареєю – кілька з’єднаних між собою елементів. У роботі ми часто стикаємося з використанням батарей, свідомо називаючи їх акумуляторами.

Основні види

Серед різних моделей акумуляторів виділяють три основні типи, які відображають використання матеріалів:

  • свинцево-кислотні – містять пластини зі свинцю і кислотний електроліт;
  • нікель-кадмієві – містять пластини з нікелю і кадмію (заліза), а в ролі електроліту використовують луг;
  • літієві – застосовують твердий електроліт, а замість електродів – літій.

Основні параметри акумуляторів

Від того які електрохімічні процеси взаємодіють в батареї, розрізняють головні характеристики батарей і властивості, якими вони повинні володіти.

  1. Напруга – це одна з найважливіших характеристик, яка може змінюватися в межах 1 – 3,6 В.
  2. Ємність – не менше ключове значення, являє собою кількість енергії, яка в подальшому забезпечить роботу пристрою. Певна сила струму живить навантаження відповідних батарей.
  3. Кількість фаз – кожна модель має на увазі свій термін експлуатації, і своє кількість розрядів і зарядів.
  4. Температура для роботи, значення струмових параметрів і інші характеристики.

Свинцево-кислотні акумулятори

Мають найбільший попит, тому що прості у використанні і доступні за ціною. При виробництві не використовуються дорогі матеріали. Сірчана кислота і свинець в ролі електрода досить доступні за ціною. Найчастіше мають напругу 2В, а ємність від 1 Ач до 1000 Ач. Використовують активно в ролі стартера акумулятора в машині, а ось промислові відрізняються у виконанні і характеристиках.

Нікель-кадмієві батареї

Це лужні акумулятори, які досить надійні. Головна перевага над свинцево-кислотними батареями – відсутність великої чутливості до змін температури. До всього, вони абсолютно невибагливі у використанні, їм не страшний повний розряд. Тому саме для різних кліматичних умов вибирають даний тип, так як вони ніколи не зможуть раптово вийти з ладу. За ціною вони дорожче, але і термін експлуатації відповідно складає рази в два більше.

Нікель-залізні акумулятори оснащені більш низькими параметрами, але також стійкі до температурних перепадів і технологій. ККД в рази нижче, і не так надійні. Затребуваність даного виду батареї полягає в простоті утилізації та екологічності, хоча ще зовсім недавно здавалося що такий тип скоро перестане існувати.

Літієві батареї

Це той вид акумуляторів, який застосовується нами щодня – в мобільних телефонах, ноутбуках. Якщо раніше використання такого виду батарей могли собі дозволити впливові люди, які мають досить коштів на їх покупку, то зараз вони зрівнялися з традиційними батареями. Та й перевершують вони всі інші види акумуляторів по більшості характеристик: робоча температура, термін експлуатації, кількість заряду і розряду, максимальний запас енергії в мінімальних розмірах ємності.

Але серед такої кількості варіантів не просто вибрати. Різні конструкції акумуляторів мають свої тонкощі і нюанси. Багато моделей батарей оснащені перемикачами різних кольорів для того, щоб підключити харчування. З підсвічуванням, якісь вужчі, якісь широкі, з фіксацією: в один клік їх можна замовити на сайті магазина Electronoff. Без таких елементів не обійтися в галузі радіотехніки, починаючи зі схем і промислових зразків готових радіоелектронних виробів. Основне завдання кнопок це переривати і відновлювати струм в електричному ланцюзі.

Де оформити замовлення?

Купити акумуляторні батареї просто в інтернет магазині. Величезний вибір товару дозволяє кожному замовнику індивідуально підібрати вам необхідний акумулятор. Якщо ви не впевнені у виборі, консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант і модель для ваших поставлених завдань. Кожна позиція сертифікована і має гарантію. Оплатити можна готівкою при отриманні замовлення, якщо це перевізник – можна скористатися послугою післяплата. Або ж оформити банківський переказ.