Неділя, 26 Червня, 2022

Що потрібно знати при виборі аналітичних ваг

У лабораторіях і на виробництвах щодня роблять величезну кількість аналізів. Частина з них необхідно зважити, підрахувати масу. Зробити це можна завдяки вимірювальних приладів. Ваги промислові допоможуть розрахувати вагу проб з точністю до міліграма. Ваги, ціна яких вище, мають значну кількість додаткових функцій. Вони вміють зважувати, порівнювати значення, усереднювати результати, зберігати дані аналізу, передавати інформацію відразу на ПК.

Жодна сфера діяльності не обходиться без такого обладнання. Їх використовують вчені, викладачі в інститутах, косметологи, фармацевти, інженери-технологи, мікробіологи, медичні співробітники. Аналітичні лабораторні ваги виглядають як звичайні електронні, але з прозорим ковпаком, в якому є дверцята. Це необхідно для того, щоб при вимірах на чашу не потрапила пил, а також, щоб потік повітря не зміг вплинути на результат аналізу. Тільки після закриття дверцят датчик потрібно встановити на нульову позначку. Слід все вимірювання проводити по центру платформи і працювати тільки в рукавичках і з пінцетом.

При покупці приладу необхідно знати його дискретність, клас, похибка, як відбувається живлення.

Правила установки ваг в лабораторії

Після придбання обладнання слід підготувати приміщення для його установки. При правильному розташуванні, розрахунок маси буде проводитися набагато точніше. Для цього потрібно:

  • створити ідеальну температуру в приміщенні. Вона повинна становити від 18 до 20 градусів;
  • встановлювати ваги в горизонтальному положенні на спеціальних полицях або столах. Під них кладуть мармурову підставку, а між столом і плитою – гумові прокладки, це допоможе уникнути вібрацій;
  • стежити за вологістю повітря, вона не повинна перевищувати 80%;
  • не ставити ваги в кімнаті, де є опалювальні прилади, кондиціонер, хімічні кислоти та реактиви, а також пряме сонячне світло, це може вплинути на зважування;
  • постійно підключати прилад до мережі, тільки при непотрібності їх можна перевести в очікує режим.

Відразу після установки аналітичних ваг з ними не можна працювати, потрібно почекати, поки температура приладу стане такою ж, як в приміщенні. Перед початком використання слід провести кілька проб – зважити один зразок 4-5 разів і переконатися в однакових показниках. Всі речовини і матеріали повинні мати однакову температуру, як і прилад.

Як придбати аналітичні ваги на сайті «Хімтест Україна +»

На онлайн-порталі «Хімтест Україна +» представлені моделі від відомих виробників обладнання. Кожен клієнт зможе знайти тут відповідні аналітичні ваги, згідно з технічними характеристиками і вартості. «Хімтест Україна +» гарантує якісну продукцію й оригінальність бренду. Все обладнання проходить сертифікацію в країні. В каталозі є вимірювальні прилади з додатковими функціями, тривалим терміном служби і гарантійним обслуговуванням.

Купити аналітичні лабораторні ваги за хорошою ціною можна на сайті «Хімтест Україна +» Замовити такий вид приладів можна з доставкою в будь-який куточок України. Наші консультанти нададуть гарантію і допомогу в обслуговуванні. Також тут можна придбати лабораторний сушильну шафу, вологоміри, муфельні печі стерилізатори та інше обладнання.