П’ятниця, 20 Травня, 2022

Ультрафіолетові лампи для дому: як вибрати прилад у Кривому Розі

Їх застосовують як спосіб боротьби з мікробами, це хороший варіант для дезінфекції. Використання ультрафіолету також сприяє синтезу серотоніну. Жителі Кривого Рогу зможуть у https://www.brille.ua/ua/ultrafioletovyye-lampy/ ознайомитись із багатим асортиментом, підібрати сучасні ультрафіолетові лампи для дому.

Основні критерії вибору УФ-ламп

  1. Необхідно ознайомитися з видами даних приладів та підібрати собі необхідний варіант. Для домашнього використання підбирають лампи відкритого, закритого або спеціалізованого типу. Відкритий пристрій використовують у порожньому приміщенні, закриті прилади безпечні, тому можуть працювати тоді, коли в приміщенні є люди. Більшість користувачів віддають перевагу застосуванню вдома спеціалізованих пристроїв або закритих через їхню безпеку.
  2. Мета покупки. Наприклад, УФ-лампа для проведення косметичних процедур, догляду за домашніми рослинами, яким не вистачає сонячного світла, інші варіанти. Якщо ви хочете придбати лампу з медичною метою, тоді краще перед цим проконсультуватися з лікарем.
  3. Потужність ультрафіолетових ламп. Важливо враховувати розміри приміщення, де використовуватиметься пристрій. Простий приклад: якщо площа більша за охоплення УФ-лампи, тоді і ефективність знижуватиметься.
  4. Спосіб кріплення пристрою. Стаціонарний прилад фіксують в одному місці та не переміщують. Найчастіше його прикріплюють до стіни. Такі вироби потужні та охоплюють більшу поверхню, ніж мобільні. До того ж мобільні УФ-лампи характеризуються меншою потужністю, їх встановлюють у ванній або на столі, на підлозі, що досить зручно.

Вибір УФ-лампи в Brille

Вибір ультрафіолетових ламп для будинку неймовірно великий. Це можуть бути такі варіанти:

  • кварцові випромінюючі прилади. Їх обирають для боротьби з вірусами, бактеріями, наприклад, у терапевтичних цілях;
  • бактерицидні ультрафіолетові випромінювачі. Бажано під час їхньої роботи використовувати спеціальні окуляри;
  • прилади амальгамного типу – сучасні та популярні прилади. Вони довговічні, якщо порівнювати з аналогами, такі вироби приблизно вдвічі довше прослужать.

Саме тому так важливо перед самою покупкою визначитися з метою та знати про параметри, технічні особливості потрібного вам приладу.

Мережа Brille offline складається з 25 магазинів по Україні, де представлений широкий та багатий вибір освітлювального обладнання. Тут же жителі Кривого Рогу зможуть підібрати й необхідні комплектуючі, виходячи із запитів та бюджету. Доступні ціни, висока якість гарантовані.