Четвер, 19 Травня, 2022

Як придбати або продати земельні ділянки та онлайн торгах в системі Прозорро.Продажі

Ринок землі в Україні перетерпів значні зміни, які стосувалися формату та процедури проведення продажу-купівлі та оренди сільськогосподарських угідь. Така реформація була необхідна, оскільки попередня система вже не витримує ніякої критики і принесла державі багато фінансових збитків. Її корумпованість та закритість не залишало звичайним українцям майже ніяких шансів на те, щоб бути повноцінними учасниками земельних торгів. Місця були куплені, а землі продавалися за спеціальною заниженою або завищеною вартістю. Тепер же ситуація повністю інакша, оскільки Урядом та Президентом України було прийнято ряд важливих законопроектів, які не тільки регулюють електронні торги, але і значно розширюють їх можливості для кожного громадянина України.

Одним із важливих кроків до розвитку української держави є повна децентралізація, згідно якої комунальні та державні землі мають бути передані у користування територіальним громадам. Довгоочікуваною подією стала також відміна Президентом мораторію на продаж земель, згідно якого навіть власники паїв, починаючи з 2020 року зможуть вільно розпоряджатися своїми земельними активами. Це нечуваний крок для нашої країни, який до сих під бурливо обговорюється у суспільстві.

Прийняття закону про запровадження електронних земельних торгів, що будуть реалізовуватися через сайт Прозорро.Продажі та його ліцензовані майданчики, повністю викорінило та унеможливило корупцію в даній сфері. Через те, що дані фіксуються та зберігаються на ресурсі, а тоги відкриті для всіх оточуючих подивитися як вони проходять, застосування шахрайських схем було зведено до нуля.

Прийняти участь у сучасних земельних торгах електронного формату можуть тільки зареєстровані учасники біржі, які мають українське громадянство. Це не стосується торгів на право оренди земельних ділянок, оскільки до участі в них допускаються іноземці. Дізнатися більше про особливості участі в земельних аукціонах можна за посиланням на сайт https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupyty-zemelnu-dilyanku-na-torgah-prozorroprodazhi/.

Які земельні ділянки представлені на аукціонах майданчику ТОВ УУБ

Після реєстрації в системі ви отримуєте доступ до великої кількості вигідних пропозицій стосовно продажу та оренди земельних ділянок по всій території України. Ви можете ознайомитися з процедурою проведення торгів, яка на сьогоднішній день є спрощеною, а також подивитися наживо, як проходять торги та впевнитися в їх чесності. Якщо вам необхідно придбати земельні угіддя для господарських потреб або бізнесу – Українська Універсальна Біржа є саме тим місцем, де ви знайдете для себе вигідні пропозиції по ціні нижче середньоринкової.

На ресурсі представлені різноманітні земельні лоти на яких продаються та здаються в оренду комунальні та державні ділянки. Це один із найкращих способів придбати для себе земельні угіддя з будь-якої точки нашої країни, без документальної тяганини та несправедливості, яка може очікувати на вас під час проведення закритих торгів на сумнівних майданчиках.