Неділя, 15 Травня, 2022

З компанії вошей і тарганів – у людські умови: у Кривому Розі у матері-одиначки відібрали доньку

У Кривому Розі через неналежне виконання матір’ю своїх батьківських обов’язків з родини вилучили дитину. Далі на kryvyi-rih-yes.

Спеціалісти Служби у справах дітей Покровської районної у місті ради у супроводі правоохоронців навідалися до родини, яка знаходилася на обліку.

На те, що одинока мати малолітньої дитини не виконує свої батьківські обов’язки до Служби у справах дітей поскаржилися вчителі школи, яку відвідує дівчинка. Вони розповіли, що дитина систематично ходить на уроки неохайна, брудна і постійно має педикульоз.

Соцпрацівники та поліція задокументували, що вдома у дівчинки не створені умови для її проживання. В помешканні брудно, стоїть неприємний запах і бігають таргани. Стік у ванній кімнаті та каналізація забиті і не працюють.

Зазначається, що з матір’ю раніше проводилася профілактична робота, а органи опіки та піклування Покровського району подавали до суду заяву про позбавлення громадянки батьківських прав. Двічі суд ставав на бік матері, надаючи їй шанс на виправлення.

Втім, мати ніяких висновків не зробила, а ситуація лише погіршилася. В зв’язку з цим соцслужби прийняли рішення відібрати дитину у матері у зв’язку із загрозою її життю та здоров’ю.

Фахівці Служби у справах дітей подякували небайдужим громадянам та причетним службам, які допомогли врятувати дитину.