Субота, 14 Травня, 2022

Стало відомо, коли криворізькі чорнобильці отримають виплати з міського бюджету

У Кривому Розі на обліку в управлінні праці та соцзахисту населення перебувають більше 4 тисяч осіб, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Цьогоріч з міського бюджету на виплату їм соціальної допомоги передбачено майже 16 мільйонів гривень. Далі на kryvyi-rih-yes.

Вже незабаром на засіданні виконкому міської ради, яке відбудеться у лютому, розглянуть проект рішення, яке підготував департамент соцполітики міськвиконкому, стосовно виплати допомоги криворізьким чорнобильцям.

Згідно з рішенням буде проводитися виплата щомісячної матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІІ груп, а також постраждалим унаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Зокрема, тим, у встановлений причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою. Також допомогу мають отримати сім’ї померлих учасників ліквідації катастрофи.

Як повідомляють в департаменті соцполітики, всі вищезазначені категорії громадян отримають в лютому з міського бюджету матеріальну допомогу за січень і за лютий 2020 року.

Крім цього, криворізькі чорнобильці отримають одноразову соціальну допомогу до 34-ї річниці Чорнобильської трагедії у травні цього року.

Щоб отримати допомогу чорнобильці мають звернутися до районних управлінь праці та соцзахисту населення і надати необхідні для її оформлення документи: оригінал паспорту, ідентифікаційного коду, пільгове посвідчення.

Слід зазначити, що Кривий Ріг – єдине в Україні місто, де проводяться виплати матеріальної допомоги всім без виключення категоріям громадян, постраждалим від аварії на Чорнобильській атомній електростанції.