Неділя, 15 Травня, 2022

Конкурсне підігравання: у Кривому Розі після проведення конкурсу перевізників депутати виявили помилки в заповненні документів

У Кривому Розі 10 лютого виконком Криворізької міської ради визначив переможців конкурсу перевізників, які будуть здійснювати маршрутні перевезення у місті. Було обрано 38 маршрутів. Далі на kryvyi-rih-yes.

Як повідомила депутат міської ради Людмила Бурман, вона разом зі своїм колегою депутатом Антоном Петрухіним вибірково перевірили документи переможців конкурсу і виявили помилки в оформленні частини документів.

 «Переможцем в обох випадках визнаний ПАТ «Північтранс» (м. Одеса). Під час перегляду документів з’ясувала, що заяву щодо участі в конкурсі перевезення пасажирів за об’єктом конкурсу №20 (маршрут №210) не підписав в.о. директора В. М. Максименко. Відповідно до пункту 2 заяви, керівник підприємства-учасника конкурсу засвідчує достовірність поданих документів, дає згоду на обробку даних, заявляє, що підприємство не є банкрутом та не перебуває в процесі ліквідації, погоджується у разі перемоги укласти договір на перевезення пасажирів», – повідомляє Людмила Бурман.

Депутат також зазначила, що під час перевірки решти документів було виявлено, що підпис керівника «Північтрансу» був відсутній і на інших маршрутах. Людмила Бурман наголосила на тому, що перевіряла саме ті конверти, які члени комітету відкривали під час публічного оголошення результатів.

«На цю, прямо скажемо, пікантну ситуацію начальник відділу транспорту Сергій Сиротюк відреагував фразою: «Не бачу в цьому нічого страшного, тут все правильно». Голова конкурсного комітету, заступник міського голови Олександр Катриченко пообіцяв “розібратися” і надати відповідь до пятниці 14-го, зауваживши, що «всі ми люди». Сьогодні понеділок, відповіді немає», – розповідає Людмила Бурман.

Дописувачі у Фейсбук обговорили дану інформацію. Більшість з них схилилася до думку, що вищеназваний конкурсант не сам подавав документи.

Це говорить скоріш за усе про те, що представник учасника не подавав документи особисто, а їх було роздруковано просто перед конкурсом у виконкомі», – припустила Інна Філіпова.

Відзначимо, що  до участі в конкурсі не були допущені інші конкурсанти саме через те, що в оформленні документів, які вони подавали, були знайдені помилки.

Нагадаємо, що на даний момент конкурсом визначено перевізників на 38 маршрутах. У момент проведення конкурсу під стінами міськвиконкому близько півсотні перевізників проводили акцію протесту через недопущення їх до участі у конкурсі, вимагали визнати його результати недійсними, змінити керівництво відділу транспорту і зв’язку та конкурсний комітет.