Неділя, 26 Червня, 2022

З турботою про дітей: у березні у Кривому Розі більше 700 багатодітних родин отримають одноразову допомогу від міста

У Кривому Розі на березневому засіданні виконкому Криворізької міської ради було ухвалено проект рішення про підтримку багатодітних родин, а саме про виплату їм одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету. Про це повідомляє управління преси та внутрішньої політики міськвиконкому, пише kryvyi-rih-yes.com.ua.

На це з міського бюджету спрямують більше 2, 5 мільйони гривень. Вже незабаром перші 736 криворізьких багатодітних родин отримають  грошові виплати.

Зазначається, що сума виплат становитиме 1000 гривень. Їх виплатять на кожну дитину в багатодітній родині.

Багатодітні родини вже можуть подавати документу на отримання цих коштів. Для цього їм необхідно звернутися до комітету (відділу) у справах сім’ї та молоді у районі за місцем реєстрації.

Для оформлення одноразової допомоги необхідно мати оригінали та копії наступних документів: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, свідоцтва про народження дітей. Крім цього необхідно написати заяву.

Пакет документів багатодітні родини можуть подавати до 1 грудня 2020 року.

Варто відзначити, що право на таку підтримку від міста мають багатодітні сім’ї, переселенці, які проживають і зареєстровані у Кривому Розі.

На сьогодні у місті проживають близько 4 тисяч багатодітних сімей. В них виховується понад 13 тисяч дітей. До цієї категорії входять і діти з багатодітних родин до 18 років, а також ті, хто навчається  за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, до досягнення ними 23 років.