Неділя, 26 Червня, 2022

Кастрували транспортну мережу і пошаманили з пасажиромісткістю: депутати міськради Кривого Рогу вимагають від мера припинити транспортний колапс

Депутати міської ради Кривого Рогу вимагають від влади міста розібратися з транспортними проблемами, що з’явилися після введення у дію нової транспортної мережі. Про це повідомила на своїй сторінці в ФБ депутат міської ради Людмила Бурман. Далі на kryvyi-rih-yes.

«Ще два тижні тому обурюючись на криворізький пасажирський транспорт ми й гадки не мали, що може бути ще гірше. Але тут знизу вкотре постукали …2 березня жителі Кривого Рогу і гості міста відчули на собі всі переваги науково обґрунтованої, публічно презентованої та суттєво кастрованої міської транспортної мережі. З мережі пасажирського автотранспорту зникли 26 маршрутів, зокрема і популярні та затребувані, відбулося скорочення графіків руху. Пошаманили й з пасажиромісткістю транспортних засобів», – повідомляє Людмила Бурман.

Депутат зауважила, що до депутатів почали надходити численні звернення від мешканців Кривого Рогу стосовно роботи нової транспортної мережі. В зв’язку з цим депутати Криворізької міськради звернулися до виконавчого комітету Кривого Рогу та його голови Юрія Вілкула з вимогою припинити транспортний колапс.

Серед варіантів, які пропонують депутати для вирішення цієї проблеми повернути деякі найбільш популярні маршрути до транспортної мережі та поновити скорочені графіки руху, поки не буде у повному обсязі реалізовано інвестиційний проект «Оновлення тролейбусного парку м. Кривий Ріг».

Нагадаємо, проект передбачає поставки та вихід на маршрути міської транспортної мережі 54 одиниць тролейбусів, а також створення комунального парку автобусів.

Слід зазначити, що кілька транспортних петицій про повернення затребуваних маршрутів вже набрали достатню кількість голосів криворіжців, і їх мають розглянути на найближчий сесії міської ради.

Сьогодні, 12 березня, депутатське звернення має розглянути криворізький виконком.

«Що вирішать посадові особи, які і є винуватцями колапсу, стане відомо під час засідання», – резюмувала Людмила Бурман.