Субота, 14 Травня, 2022

Екс-нардеп з Кривого Рогу побив адвоката на зборах ОСББ

Колишній народний депутат України від Кривого Рогу Костянтин Усов підозрюється в побитті адвоката. Про це повідомляє видання «Багнет», пише kryvyi-rih-yes.com.ua.

Відео з побиттям адвоката з’явилося у  телеграм каналу Україна кримінальна.

Повідомляється, що екс-нардеп 7-го скликання Костянтин Усов, заважав проведенню сборів Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків у елітному будинку, де він також мешкає.

Відомо, що по завершенню сборів він завдав кілька ударів адвокату Ярославу Пісковому .

Згідно з інформацією, отриманою від жителів ЖК Квартет, де власне і відбулися події, екс-депутат, користуючись владними зв’язками, курує роботу ОСББ даного житлового центру. Окремі мешканці повідомляють, що обсяги отриманої вигоди від цього сягають близько півмільйона гривень на місяць.

За фактом нападу зареєстровано кримінальне провадження. Втім, зазначається, що через зв’язки підозрюваного з прокуратурою та справа не набула розвитку і гальмується. Окремі мешканці будинку отримують погрози за можливі свідчення.

2

Нагадаємо, що в свій час Костянтин Усов представляв 33-й округ у Кривому Розі. Депутат здебільшого займався реконструкцієїю об’єктів, зокрема фасаду Центрально-Міської гімназії, ДК «Карачуни», Гданцівського парку та стадіону Спартак. Роботи в деяких з них на даний момент ще не завершені.