Неділя, 26 Червня, 2022

Справа честі: у Кривому Розі жінка-майор поліції заговорила про те, про що мовчить решта

У Кривому Розі нове керівництво поліції провело масову чистку у лавах своїх співробітників. Хто не хотів звільнятися сам, знаходили причину для звільнення. Про це в соцмережі написала майор поліції, заступник начальника слідства Криворізького відділу поліції Надія Носевич. Жінку за вимогою нового очільника криворізької поліції Сергія Лукашова після його приходу  незаконно звільнили з займаної посади. Далі на kryvyi-rih-yes.

Незаконне звільнення

«Після приходу Лукашова співробітників під різними приводами змушують писати рапорти про переведення або заяви про звільнення. Особисто мені подзвонили співробітники кадрового забезпечення та сказали, що за дорученням нового керівника Лукашова мені треба писати рапорт на переведення або звільнення і дали час подумати «до четверга». Я відразу сказала, що звільнятися не буду. Мене засипали перевірками, які нічого не довели. В результаті всеодно звільнили, на цей раз за прогули. Рапорт на відпустку, підписаний начальником, не вклали в наказ і тому, коли я вийшла з відпустки, мене звільнили», – розповіла Надія Носевич.

Майор поліції розповідає, що при всіх попередніх керівниках такого кадрового свавілля не було. Все було в рамках закону.

«Мій шлях – це 14 років від маленького, звичайного слідчого в районі до заступника начальника слідчого відділу міста, у підпорядкуванні якого десять слідчих підрозділів. Робота, як у всіх, – по святах та вихідних, родини не бачила. Працювати доводилося з різними керівниками: вимогливими і помірними, нетерплячими і такими, що обдумували кожен крок, – але завжди досвідченими, у яких було чому навчитися. Але такого, як при новому керівникові не було», – говорить Надія Носевич.

Жінка розповідає що тричі її відсторонювали від посади, двічі забирали посвідчення і тричі притягували до дисциплінарної відповідальності.

Поновлення на посаді

«Чи хотіла я працювати в поліції далі? Важке питання. Але ця ситуація стала для мене справою честі. На мене дивилися колеги по службі, на мене дивилися підлеглі. Здаватися права я не мала. Тому звернулася з рапортом про незгоду з накладеним стягненням у вигляді звільнення з посади до Голови Національної поліції України Ігоря Клименка. Голова Нацполу особисто розібрався у справі та видав наказ про моє поновлення на посаді. З мене зняли стягнення у вигляді догани, ще одне стягнення я буду спростовувати через суд», – розповідає Надія.

На сьогоднішній день Надія Носевич продовжує працювати у поліції на своєму колишньому місці. Їй повернули службове посвідчення і звання майор поліції. Жінка говорить, що ніколи не треба опускати руки.

 «Треба боротися за те, що вам належить, за те, чого ви досягли своєю працею, та не дозволяйте знищити вас якимось невігласам. Я дякую Голові Нацпола – Ігореві Клименкові за те, що не залишився осторонь проблеми звичайної слідчої з Кривого Рогу. Я дякую колегам, які попри «соціальну ізоляцію» від керівництва підтримували та підбадьорювали мене щодня. Я дякую своїй родині, яка разом зі мною пережила ці важкі 5 місяців», – підсумовує Надія Носевич.