Неділя, 15 Травня, 2022

У Кривому Розі у темні часи людей у білих халатах позбавляють роботи

У Кривому Розі призупинено роботу хірургічного відділення 8 міської лікарні. Про це повідомив депутат міської ради Микола Дектярьов. Далі на kryvyi-rih-yes.

«Лікарів місцева влада хоче відправити на “простій”. Це в той час, коли в країні відчувається кадровий голод на медичних працівників. Свої рішення влада пояснює планами створити додаткову госпітальну базу, для прийому хворих на коронавірус. Але при цьому не звертають увагу на доводи, що в лікарні є вільні приміщення, де можна організувати додаткове відділення, без призупинення роботи хірургії», – розповідає Микола Дектярьов.

Депутат зауважив, що місцева влада не дослухається до розумних доводів та не хоче діалогу з медичними працівниками відділення. Депутат впевнений, що справа тут не в створенні госпітальної бази, а закриття відділення – бажання “приструнити” медичних працівників, які не мовчать.

Микола Дектярьов нагадав, що восени минулого року, коли намагалися незаконно реорганізувати лікарню, працівники медзакладу відкрито заговорили про проблеми з якими стикалися, публічно вимагали забезпечити медиків засобами дезинфекції та засобами захисту,а також звернути увагу чиновників на стан лікарень у місті.

Депутати міської ради Людмила Бурман, Антон Петрухін та Микола Дектярьов направили депутатське звернення до Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради з вимогою припинити втручання в роботу відділення, не допустити порушення законних прав медичних працівників, не допустити погіршення надання медичних послуг мешканцям району обслуговування лікарні.

«Плануємо зустріч з профільним заступником міського голови для обговорення даного питання. Вважаю, що влада повинна розглянути всі можливі варіанти, знайти оптимальні рішення, як для створення додаткової госпітальної бази, так і для забезпечення нормальної роботи відділення та надання ургентної хірургічної допомоги населенню у 8 міській лікарні», – повідомив Микола Дектярьов.