Неділя, 15 Травня, 2022

Щоб не тягнуло погуляти: у Кривому Розі заборонили продаж алкоголю у нічний час

Мешканці Кривого Рогу стануть тверезішими у вечірній час. Чергове карантинне нововведення очікує любителів випити. Міська влада заборонила продаж спиртного з 22.00 до 8.00. Далі на kryvyi-rih-yes.

Відповідне рішення ухвалили представники міської влади та затвердила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Зрозуміло, що під час карантину деяким містянам стає “нудно” і вони хочуть “додати відчуттів”. Йдуть вночі в магазини, потім їх тягне погуляти по місту… Краще нехай посидять вдома, з сім’єю – так краще і їм, і їхнім сім’ям”, – сказав Юрій Вілкул.

 Аби люди не збиралися докупи та таким чином не порушували умов карантинного режиму біля об’єктів торгівлі з подовженим та цілодобовим режимом роботи, продаж спиртних напоїв у місті в період з 22.00 до 08.00  заборонено. Заборонено також продаж пива та слабоалкогольних напоїв.

Порушників буде виявляти поліція.

Нагадаємо, що у Кривому Розі триває карантинний режим. Торгівлю здійснювати дозволено аптекам, продовольчим магазинам, ветаптекам та магазинам з продажу насіння та саджанців. Крім цього, можуть працювати СТО та безконтактні автомийки.

Слід зазначити, що у місті хворих на коронавірус  лікують у 1-й інфекційній лікарні. Тут підготовлено 180 ліжок для прийому хворих на COVID-19. Мерія закупила 24 апарати штучної вентиляції легень та більше 6 тисяч швидких тестів.