Неділя, 15 Травня, 2022

Щоб не мерзли: у Кривому Розі продовжать опалювальний сезон

У Кривому Розі міська влада ухвалила рішення про продовження опалювального сезону. Про це повідомляє управління преси та інформації міськвиконкому. Далі на kryvyi-rih-yes.

Зазначається, що відповідне рішення було прийняте, незважаючи на те, що останні вісім днів у місті спостерігається температура, яка перевищує 8 градусів. За законом опалювальний сезон зупиняють, коли температура +8 тримається три дні поспіль.

Рішення обґрунтували тим, що люди знаходяться на карантині, а кількість захворюваності на ГРВІ у місті достатньо велика.

«В першу чергу – маємо думати про здоров’я та безпеку криворіжців. За прогнозами вночі ще може триматися мінус. Вимкнемо опалення, будинки дуже швидко охолонуть, що, в свою чергу, призведе до нової хвилі захворювань на ГРВІ. Що вкрай небезпечно зараз!», – зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Очільник міста подякував криворіжцям, які дотримається карантинного режиму і  припустив, у разі, якщо в квартирах мешканців міста стане прохолодно, то вони можуть почати виходити на вулицю «погрітися на сонечку». Тож аби запобігти зростанню захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання і недопущення загострення ситуації з вірусною інфекцією у місті опалювальний сезон продовжать до 15 квітня.

Нагадаємо, що за звітами управління охорони здоров’я міськвиконкому, епідеміологічний поріг захворюваності на ГРВІ у Кривому Розі не перевищено. В середньому за день швидкі здійснюють більше 400 виїздів за день.