П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Кривому Розі депутат потролила прес-службу міськвиконкому за надмірну «балакучість» мера

У Кривому Розі в управлінні преси та внутрішньої політики перестаралися зі згадуванням криворізького міського голови Юрія Вілкула у своїх публікаціях. На це звернула увагу  депутат міської ради Людмила Бурман, пише kryvyi-rih-yes.com.ua.

Приклад того, що в не дуже об’ємному матеріалі на 1700 знаків журналісти шість разів згадали Юрія Вілкула вона навела на своїй сторінці у Фейсбук.

Мова йде про приїзд до Кривого Рогу губернатора Олександра Бондаренка та відвідини ним об’єктів  будівництва та ремонту доріг у Кривому Розі у компанії міського голови та представників влади.

2

У матеріалі немає жодної прямої мови очільника області, натомість мер Кривого Рогу, судячи з посту, не замовкав ні на хвилину.

«Після таких дописів можна подумати, що губернатор німий…. Це ж треба так системно засвоїти мистецтво маніпуляцій», – лаконічно прокоментувала публікацію прес-служби міськвиконкому Людмила Бурман.

Нагадаємо, що учора, 2 квітня, Кривий Ріг з робочим візитом відвідав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. Він проінспектував хід капітального ремонту доріг у Кривому Розі по проспекту 200 річчя Кривому Рогу та на мікрорайоні Сонячний. Ці дорожні проекти фінансуються з обласного бюджету на замовлення міста. Крім цього мер міста та очільник області відвідали 5-ту міськлікарню. Вони покроково пройшли маршрут людини, яка буде жити в обсервації, подивилися як проводитиметься дезінфекція закладу, організацію харчування та забезпеченість засобами індивідуального захисту медпрацівників. Також в рамках робочого візиту голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко відвідав санаторій-профілакторій «Джерело».  На період всеукраїнського карантину «АрселорМіттал Кривий Ріг », якому він належить, призупинив його роботу і перепрофілював його в обсерваційного базу. Санаторій розрахований на 276 місць в окремих блоках. Цей профілакторій буде працювати, як центр обсервації. У ньому може розміститися 100 осіб.