Четвер, 19 Травня, 2022

На АрселорМіттал до суду подає “Укрзалізниця”

Стало відомо, що 10 січня поточного року “Укрзалізниця” подала до суду на одне з промислових підприємств гігантів Кривого Рогу – АрселорМіттал. Ця інформація про заяву була розміщена в Єдиному держреєстрі судових рішень. Далі на kryvyi-rih-yes.com.ua.

Причиною такого звернення УЗ до Господарського суду Дніпропетровської області був позов про стягнення з АрселорМіттал Кривий Ріг збитків на суму понад 5 мільйонів гривень.

Така заява пов’язана з тим, що співробітниками промислового підприємства не було зареєстровано тридцять вісім коригувальних розрахунків до податкових накладних відповідно за залізничні перевезення, які здійснювало АТ “Укрзалізниця” ще у 2018-му році. Через що всі збитки лягли на перевізника.

Судове засідання у справі відшкодування АрселорМіттал Кривий Ріг збитків у розмірі 5 725 794,06 гривень відбудеться 8 лютого поточного року.

Слід зазначити, що на початку січня рахунки промислового гіганта АрселорМіттал були заблоковані і стояло питання про виплату заробітної плати працівникам підприємства.

Це було зроблено через арешт рахунків, оскільки вони могли бути речовим доказом у кримінальній справі щодо головного бухгалтера АрселорМіттал Кривий Ріг.

Прокуратура стверджувала, що з цих рахунків не було здійснено відрахувань податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Тобто головного бухгалтера підприємства підозрюють у тому, що він здійснив службове підроблення та ухилявся від виплати податків у великих розмірах. Головбухгалтер ніби вніс свідомо неправдиві дані в декларацію про рентну плату за користування надрами для видобутку корисних копалин залізних руд . Прокуратура вважає, що державі було завдано збитків у розмірі 2,24 мільярда гривень.