П’ятниця, 20 Травня, 2022

Що міська влада зробила для навчальних закладів, вчителів та школярів за минулий рік?

Протягом усього 2021 року міською владою Кривого Рогу було створено належні та комфортні умови для функціонування закладів освіти, роботи педагогів, а також навчання школярів. Минулого року було відремонтовано п’ятнадцять шкіл та дитячих садків, а також крім цього у 36 закладах освіти в рамках програми ЄБРР будуть запроваджені енергозберігаючі технології. Більше на сайті kryvyi-rih-yes.com.ua.

Капітальне оновлення

Незважаючи на загострення економічної ситуації в країні, яке сталося через поширення епідемії коронавірусу, міська влада Кривого Рогу не зупиняється, не заморожує проекти, а виділяє кошти на масштабні та поточні ремонти у школах та дитсадках міста. У 2021 році за кошти з бюджету Кривого Рогу було виконано тринадцять капітальних ремонтів та потокові ремонти практично в кожному закладі освіти міста. Крім цього, було виконано ще шість капітальних ремонтів кошти на які були залучені з різних рівнів.

Завдяки міській програмі, яка підтримує сферу освіти, буде продовжено вдосконалення та ремонт криворізьких шкіл та дитячих садків. Наприклад, за останні чотири роки у Кривому Розі було проведено капітальний ремонт у 80-ти закладах освіти. Крім ремонту, у школи та сади було закуплено нове обладнання та сучасна техніка. Міська влада намагається всіма силами створити комфортні умови для навчання маленьких криворіжців, а також хороші умови для роботи викладачів.

У 2021-му році міською владою було створено ще одну комфортну умову для учнів шкіл та вчителів, було реалізовано новий проект під назвою “Чиста вода здорове майбутнє”. У всіх школах вже встановлено 140 спеціальних апаратів, у яких школярі та педагоги можуть набирати та пити чисту воду.

Що буде зроблено у 2022-му році?

У планах на 2022-й рік капітальний ремонт ще у п’ятнадцяти міських школах та дитячих садках. Також завдяки співпраці міста з Європейським банком реконструкції та розвитку у поточному році буде запроваджено енергозберігаючі технології у 36 закладах освіти.

У бюджеті Кривого Рогу на 2022 рік на розвиток сфери освіти та її утримання передбачено практично 3,9 мільярда гривень. Ця сума більша на 535 мільйонів гривень, ніж у попередньому році. Із цих коштів 45 мільйонів гривень має намір витратити на впровадження енергоефективних технологій, масштабних покрівельних робіт, ремонтних робіт приміщень та фасадів. Крім цього кошти спрямують і на благоустрій шкільної території, а також на придбання нового шкільного обладнання.

Також на етапі розвитку перебуватиме проект “Безпечна школа”, а точніше запровадження спеціальної системи контролю учнів шкіл, їх відвідування через спеціальний фіксатор вхід та вихід за допомогою багатофункціональної “Картки криворіжця”.