Неділя, 26 Червня, 2022

Про призначення субсидій криворіжцям

Зважаючи на те, що питання оформлення і виплати субсидій досить важливе, проте часто вимагає  контактування в умовах карантину, звертаємо увагу на Постанову Кабінету Міністрів «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», прийняту 14 квітня 2021 року. Далі на kryvyi-rih-yes.

В ній зазначено, що житлову субсидію буде призначено лише після подання нової заяви про призначення і надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Житлова субсидія буде призначена з 1 травня 2021 року тим громадянам, які звернуться  за її призначенням протягом травня – вересня поточного року. Тобто у мешканців Кривого Рогу є достатньо часу для оформлення документів і дає можливість уникати великих скупчень осіб.

Можна звертатись до управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради. Також протягом п’яти місяців можна буде подати заявку онлайн або поштою.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що субсидію отримуватимуть «живими» грошима, втратять на неї право ті, в кого є депозитний рахунок в банку, що перевищує 100 тисяч гривень.