Субота, 21 Травня, 2022

Як планують реалізувати молодіжну Програму у Кривому Розі

Криворізька міська рада затвердила Програму удосконалення молодіжної політики у Кривому Розі. Її метою є заохочення та залучення населення молодого віку до розвитку, що є інтересом інноваційного вдосконаленням та розвитку міста. Місцева влада прагне розвинути громадську активність молоді, залучити її до заняття посадових місць в органах місцевого самоврядування, інтегруватися до світових та європейських спільнот, втілити розвиток патріотичного, екологічного виховання, розвинути культуру, сприяти творчим та інтелектуальним проявам молоді. Програма також передбачає підготовку молодого покоління до сімейного життя та підтримувати молодих сімей. Далі на kryvyi-rih-yes.

До того ж, до співпраці залучатимуть молодіжні громадські організації, органи студентського самоврядування, молодіжні виконкоми, молодіжні центри, молодіжні осередки, благодійні та інші установи та організації.

Кошти на втілення цілей Програми, замовником якої є департамент у справах сім`ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради, виділяє місцева влада.

Які очікують результати?

В результаті від програми очікують реалізацію державної молодіжної політики місті, забезпечення необхідних умов для соціального становлення та розвитку молоді. Кінцевим витоком бажають бачити розвинення освіти неформального формату, побудова у молоді судження, щодо потреби у самостійному розвитку та навчанні протягом усього життя, навичок вчасно адаптуватися до оновлених умов та процесів. Міська влада вбачає, щоб молодь дотримувалася принципів антикорупційного характеру, формувала в собі критичне мислення, навчалася медіаграмотності та лідерських здібностей. Молодому поколінню необхідно створити ті умови, при яких всі категорії громадян будуть рівними між собою, толерантними й солідарними. При цьому громадяни повинні прагнути підвищувати рівень культури та прихильність до волонтерства, формування свідомості, щодо власного життя та здоров’я.

Фото: Європейська правда

Про молодь Кривого Рогу

Криворіжжя є містом, яке має перспективну, ініціативну, амбітну та талановиту молодь, яка прагне отримувати нові знання, ідеї, можливості. Кривий Ріг налічує містян молодого віку понад 180 тисяч, з них криворіжці віком від 14 до 35 років. З цієї кількості 70 тисяч – студентів, 83 – молоді, що працюють. Заохоченням до розвитку у місті повинні бути стипендії та відзнаки. Кожного року 200 талановитих хлопців та дівчат отримують відзнаки міста. Більш того, Кривбас є лідером регіону, що має та виділяє іменні стипендії. Молодіжне заохочення повинно залишатися важливим пріоритетом, адже молоде населення відіграє важливу роль для процесів соціального значення та побудови демократичної країни. Не дивлячись, на позитивну динаміку, на жаль кожного дня є над чим працювати та втілювати проєкти й програми, що стосуються молоді.

Отже, втілення даної Програма повністю та всеосяжно направлена на стрімке вдосконалення рівня життя та свідомості молодих громадян Кривого Рогу, що профінансовано та планується втілити впродовж найближчих чотирьох років.