Неділя, 15 Травня, 2022

Що Мураєв робив в Кривому Розі?

Таким чином Є.Мураєв білбордами розміщеними по місту і візитом запрошував криворіжців стати частиною його політсили. Але як відомо у Мураєва проросійські погляди, тому криворіжці, судячи з коментарів в соціальних мережах і його реклами розвішеної по місту поставитися до цього візиту досить таки негативно.

Мураєв створив нову партію, відразу того як вийшов з команди Рабіновича “Оппоблока” через розбіжності поглядів. Ідеологію партії, як стверджує її лідер перейме у партії “За життя”, а ось від назви у всіх виникла безліч питань, адже є російський рух з такою назвою, який створено під захистом адміністрації Путіна. Але зі слів самого Мураєва, нічого спільного тут немає, така об’ємна назва просто йому подобається.

Про Мураєва

Раніше в ЗМІ показували, що Є.Мураєв назвав військові дії розгорнуті Росією на сході нашої країни “громадянським конфліктом”, а Революцію Переваги “державним переворотом. Він постійно брехав про від що звільняли Маріуполь американці. Намовляв на Олега Сенцова, що той є терористом і дійсно “готував вибухи і підпали”.

Один з депутатів Верховної ради після таких висловлювань звернувся в СБУ і Генеральну прокуратуру, для того щоб ті в свою чергу відкрили кримінальну справу за статтями “держзрада” і “свідомо дача неправдивих свідчень”. Почали блокувати і його канал NewsOne, для того, щоб Мураєв зробив публічні вибачення за наклеп на Олега Сенцова і всіх політичних ув’язнених. Але у відповідь Мураєв подав тільки заяву в Генпрокуратуру, на свого заявника, про те що той перешкоджає виконанню його службових обов’язків. Без успіху Мураєв судився і з журналістом, який назвав його “рупором Путіна” і “агентом Росії”.

Що робив у місті, де його не чекали

9-го жовтня на проспекті Поштовому була розгорнута сцена і великим екраном, де транслювалося як Мураєв “ходить” по місту.

Мураєва було відвідано безліч закладів. Все побачене звичайно ж він коментував і це транслювалося на його телеканал НАШ і на екран на проспекті Поштовому. Також для нього була влаштована екскурсія в музей, де розповіли про конфлікт, який стався з червоними прапорами кілька років тому. Прапори до всього є музейним експонатом, а цю тему-конфлікт проросійський політик використовував в якості пропаганди в своїй трансляції.

Ще журналісти телеканалу Мураєва запрошували криворіжців в ефір для бесід на різні теми. На місці трансляції не було поліції, був єдиний співробітник Муніципальної гвардії, який стежив за порядком.

Всі очікували, що розмови проросійськи політика з криворіжцям на камеру триватимуть до шести годин, а після він прийде до мікрофона на головний проспект. Але цього не сталося о четвертій годині активістами були привезені і виставлені колонки, а після включені патріотичні пісні, які заглушили трансляцію з екрану. Після п’яти годин всі заходи завершилися, апаратуру почали збирати.

“Крилатою фразою” візиту в Кривий Ріг Мураєва стала: “Ну якщо комік може бути президентом, то чому трамвай поїздом?