Неділя, 26 Червня, 2022

Кривий Ріг відвідав посол Білорусі в Україні

Кривий Ріг з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний посол республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол. Він взяв участь у запуску на лінію нових тролейбусів та побував на зустрічі у міськвиконкомі з представниками адміністрації міста. Далі на kryvyi-rih-yes.

«Сьогодні у місті відбулось значна подія, як для криворіжців, так і для білорусько-українських відносин. Хочу зазначити, що Кривий Ріг це – столиця білорусько-української співпраці. Тому що два найбільш значущих продукти машинобудування – БілАЗ і МАЗ, які виробляє Білорусь, ми експортуємо до Кривого Рогу. Давні стосунки вдало підтверджують БілАЗи на гірничорудних підприємствах, а тепер і тролейбуси з Мінського автомобільного заводу. Вже 36 тролейбусів вийшли на маршрути міста. Вважаю, що всі криворіжці оцінять новий комфортний транспорт. Нам не соромно за свою роботу!», – зазначив Ігор Сокол. 

В свою чергу міський голова Кривого Рога Юрій Вілкул зауважив, що Кривий Ріг вже давно співпрацює з Білоруссю у промисловому секторі, та планує розширювати рамки співробітництва. Нині місто обговорює можливості поставки нової комунальної техніки до Кривого Рогу.

Нещодавно місто отримало 7 нових тролейбусів Мінського виробництва. Вони  працюють на маршрутах №8 та №11. Вже незабаром сім одиниць електротранспорту працюватимуть на маршрутах: №18 «зуп. 10-й мікрорайон – вул. Мусоргського (зуп. «Спорткомплекс»)», №11 «ст. Кривий Ріг – вул. Заводська (через вул. Світлогірську, Каспійську)», №5 «ст. ШТ «Електрозаводська» – пл. Визволення (через вул. Дишинського)»

Нагадаємо, минулого року Кривий Ріг підписав угоду про братні стосунки з білоруським містом Жодіно.