Неділя, 26 Червня, 2022

Нафарбовані губи при брудній білизні: у Кривому Розі депутат жорстко розкритикував виділення коштів на спортивні розваги у місті

У Кривому Розі виділення чималих коштів з міського бюджету на спортивні розваги обурило депутата міської ради Юрія Милобога. Мова йде про виділення 600 тисяч гривень на проведення етапу зі стронгмену у Кривому Розі у травні цього року. Відповідний проект рішення внесений на розгляд міської ради, пленарне засідання якої відбудеться в середу. Далі на kryvyi-rih-yes.

«До мене, як депутата міської ради, без кінця ідуть батьки, діти яких відвідують спортивні школи. Гімнастам потрібне покриття на підлогу, іншим – м’ячі, спортивне взуття і спортивна форма, різноманітні спортивні знаряддя, кошти для виїзду на змагання. У міському бюджеті на все те грошей, звісно, «нема». Зате є 600 тисяч гривень на проведення стронгмену, це такі собі змагання для больших дядей. За ці кошти зніматимуть ролик, надрукують буклети, заплатять за оренду знарядь. Тобто, все для картинки про Кривий Ріг як видатну столицю спорту», – зазначає Юрій Милобог.

Депутат також запевняє, що ніхто з тих, хто до нього звертався, не просив кошти на буклети. Криворіжцям, чиї діти займаються спортом, потрібні кошти на конкретні практичні речі, завдяки яким діти займатимуться спортом. Юрій Милобог зауважує, що коли спортивні заняття відбуваються в обідраних залах, криворізькі можновладці збираються викинути 0,6 млн. грн. для створення картинки.

«А хтось у громади спитав, що цими грішми треба розпорядитись саме так?
У світовій, та й в українській практиці, змагання з неолімпійських видів спорту зазвичай влаштовуються за кошти спонсорів – чи то виробників обладнання, чи то спортивної форми, чи то просто за кошти бізнесменів і підприємств, які формують собі позитивний імідж. Хай мене вибачать спортсмени-стронгмени, але таке фінансування фізкультури і спорту у нашому місті – це все одно, що нафарбувати губи, але при цьому не змінити брудні труси», – говорить Юрій Милобог.

Нагадаємо, що Кривий Ріг боровся за звання «Европейська столиця спорту» на рівні з іншими європейськими країнами. Наше місто було відзначено як учасника. Також слід нагадати, що два роки тому Кривий Ріг став відомим на всю країну через скандал з невідремонтованим спортзалом ДЮСШ №1. На сайті Президента України була зареєстрована петиція з вимогою відремонтувати ДЮСШ №1, тому як діти займалися спортом в жахливих умовах: облуплені стіни, вода зі стелі, сирість і цвіль. Автор петиції – Климова Вікторія повідомила, що будівля стадіону, куди ходить на заняття футболом її син, знаходиться в аварійному стані. Зокрема, відбуваються скасування тренувань через те, що в залі просто тече вода.